Casa del Gusto, Rupea (Brașov)
duminică, 26 iulie, ora 20:30
Am fost atât de slab la școală, încât singura constantă din viața mea era că și vara mă vedeam cu profesorii.
În liceu îmi ziceau:
„Nae, ori te apuci de învățat, ori ajungi comedian.” Sau comediant? Nici nu știu exact cum ii zice.
Uite că n-au avut dreptate complet. M-am apucat și de băut.
Ne vedem duminica, pe 26 iulie, de la 20:30, la Casa del Gusto, Strada Sergent Boieru Nicolae 13, Rupea.
Biletele se găsesc pe iaBilet și la locație.
/https%3A%2F%2Fstatic3.iabilet.ro%2Fimg%2Fdb%2Fevent%2F01%2Ff4%2Fc3%2F00000410292-5249.png)